Корзина
Надежный продавец Prom.ua
с 27-06-2020 по 29-06-2020 (Суббота, Воскресенье и Понедельник) - ВЫХОДНЫЕ дни.
+380674617445
СЕНТРЕ | Автозапчасти пневматических тормозных систем грузовых автомобилей, прицепов и полуприцепов

Компресор пневматичних гальмівних систем вантажних автомобілів.

Компресор пневматичних гальмівних систем вантажних автомобілів.
Стиснене повітря - це базова енергія для всіх пневматичних гальмівних систем, а також систем пневматичної підвіски в комерційному транспорті. Компресор виробляє стиснене повітря в достатній кількості і з необхідним тиском.

02.02.19

Компресор приводиться в дію безпосередньо від двигуна автомобіля.

Його конструкція аналогічна двигуну автомобіля. Усередині компресора в залежності від необхідної потужності знаходяться один або два поршня, які при русі вниз всмоктують відфільтрований зовнішнє повітря через відкриту вхідну пластину. При русі вгору ця впускная пластина закривається, а надійшов повітря стискається, відкривається пластина стиснення.

Через осушувач з масловідділювачем стиснене повітря подається ресиверам і споживачам.

Сучасні компресори оснащуються системою холостого ходу, яка дозволяє знижувати споживання потужності компресором при відсутності необхідності подачі повітря.

У сучасних конструкціях компресор може бути повністю ізольований від приводу за допомогою муфти. При цьому він перестає споживати енергію. Це позитивно позначається на витраті палива в автомобілі.

Оскільки стиснене повітря сильно нагрівається, сучасні компресори високої потужності мають водяне охолодження, яке ефективно охолоджує головку циліндра при термічних навантаженнях.

Для відповідності високим вимогам навіть окремі компоненти виготовляються з певними властивостями, наприклад: ковані колінчаті вали, індуктивно загартовані поверхні підшипників ковзання, шатуни з високоміцного алюмінію, а також пластини клапанів з особливо еластичною високоякісної сталі.

Поряд з компресорами в зборі, компанія СЕНТРЕ також пропонує всі поширені запасні частини і комплекти для ремонту компресорів.

Другие статьи